WhatsApp ile Online Destek!
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat

Hakkımda

MBTASARIM WEB & GRAFİK TASARIM HİZMETLERİ
Çalışma hayatına 26 Eylül 2008 Tarihinde Musa Kuru İle İlk Adımını Atan MB Tasarım’ın Adı ( [M]usa & [B]urcu ) İsimlerinin Baş Harflerinden Gelmektedir..
Musa Kuru ;
1989′ da Kastamonuda Doğdu 7 Yaşınada Kadar Kastamonuda Yaşadı.7 Yaşından Sonra Ailesiyle birlikte İstanbula Taşındı.7 Yaşından Beri İstanbulda Yaşıyor.İlkokulu Kağıthane Günebakan İlk Öğretim Okulunda Okudu.
Liseyi Şişli Endüstri Meslek Lisesinde Bitirdi.Liseden Sonra İş Hayatına AtıLdı.Web Tasarıma olan başlangıcının aslında genel bir sebebi yok.Çunki küçüklükten beri çizim yapmayı seviyordu. iLK Olarak Bilgisayar Bilgisini Geliştirmek için Bilgisayar İşletmenliği Kursuna Gitti.Başarıyla Bitirerek Ayrı ayrı Web Tasarım ve Grafik Tasarım Kurslarınada Gitti.Ve Freelance olarak işe Başladı.
Burcu Kaya Hakkında İse Şuanda Eşim Olduğunu Bilmeniz yeterlidir…

MB Tasarım Türkiyenin yeni yüzü yeni soluğu olarak sizlerin hizmetinizde olacak.
Yaratıcı kişiliğimizle; Web Tasarım, Web Yazılım, Grafik Tasarım, Logo Tasarım,ve Diğer Grafik çalışmaları ve reklam tanıtım hizmetleri vermektedir.
Vizyon :
Türkiye’nin bilişim sektöründe uzmanlaşmış lider firması olmaktır.
Misyon : Türk donanım ve yazılım sistemi gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.
Hedefler :
Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak. – Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak. – Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.